| Sysser a întrebat:

Saluut, de curand m-am decis sa imi cumpar si eu o consola (ps4/xbox)insa nu stiu pe care sa mi-o cumpar. Imi puteti recomanda o consola buna? Care dintre console are un controller mai usor?

3 răspunsuri:
| Andreww97 a răspuns:

Nu am testat niciodata un xbox insa am avut niste experiente placute cu toata gama de playstation-uri incepand cu ps2. Le-am testat le toate pana la ps 4. Nu stiu nimic despre xbox, insa iti recomand cu toata increderea ps4.

| Sysser explică (pentru Andreww97):

Imi poti spune te rog cum este controllerul de la PS 4? Ma refer, te inveti usor cu el? Este confortabil la mana? Multumesc.

| Andreww97 a răspuns (pentru Sysser):

Da, controllerele de la toate ps-urile au o forma adaptabila. Se simt bine in mana, nu o sa te deranjeze. Experienta de joc este si ea una deosebita (mai ales daca ai plasma 4k).