| q12 a întrebat:

Sault! Am o intrebare foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte importanta! Am jucat in anul 2009 un metin2 numit 7WorldMetin2.
Acum este inchis (asa stiu eu)! Nu stit daca s-a redeschis sau si-a schimbat numele?

Răspuns Câştigător
| ioLrickxx a răspuns:

Nu mai functioneaza din data de 12 Dec 2010. A fost inchis din cauza FLOOD`urilor si nu s`a mai redeschis. Motivul a fost simplu : "Serverul nu se va mai deschide deoarece Ownerii nu mai au nervii necesari pentru a putea continua activitatea. Ne pare nespus de rau dar nu avem ce face. Dorim si noi o viata "normala" ".