| MCRgurl a întrebat:

Scrieti "the house" pe google,dati a doua varianta si jucati... daca puteti, eu n-am putut juca pana la sfarsit.

Răspuns Câştigător
| CioncuIonut1990 a răspuns:

Pina la ce parte ai jucat?
incearca sa joci cu sonoru oprit daca nu poti
eu l-am terminat

| MCRgurl explică (pentru CioncuIonut1990):

Pana la bucatarie, de-acolo n-am mai putu juca (mi-era frica de ce-mi mai apare

| CioncuIonut1990 a răspuns (pentru MCRgurl):

Ai trminat bucataria/?

| CioncuIonut1990 a răspuns (pentru MCRgurl):

Apare o umbra pe perete, o fata la usa, un fel de buletin si o persoana spinzurata

| MCRgurl explică (pentru CioncuIonut1990):

Tu nu te-ai speriat deloc cand ai jucat?

| CioncuIonut1990 a răspuns (pentru MCRgurl):

Putin dar e doar un joc
nu sunt de 5 ani

| MCRgurl explică (pentru CioncuIonut1990):

Am incercat sa-mi fac curaj sa-l joc dar acum numai stiu ce trbuia sa faci la baie, mi s-a umplut cada de sange si toaleta, acum ce mai trebuie facut?

| CioncuIonut1990 a răspuns (pentru MCRgurl):

Day pe scrisoare si apoi pe paharu de pe jos si se ridica ceva din cada si pune mina pe ecran

| MCRgurl explică (pentru CioncuIonut1990):

Aaaaaaaaaaaaaa gata ma l-am terminat, nu stiu ce m-am speriat asa ca n-a fost chiar asa de infricosator

| CioncuIonut1990 a răspuns (pentru MCRgurl):

Pai vezi aparentele inseala(funda?)