| TePupPA a întrebat:

Scuzati categoria dar e cea mai populata...
Deci joc metin2ro si am un sura bm lv 80 cu 3 p si un g si am ocazia sa il dau pe un war aura de 89 cu 2p, g9, g1 si m8... dar problema este ca nu prea am iteme asa bune si nu stiu pe care sa joc... ma puteti ajuta cu niste sfaturi?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu postezi intrebarea la categoria potrivită?

| 1cristian1990 a răspuns:

Fa-ti o prietena, iesi cu baietii si take a life asta e sfatul! Microbul asta e grav sa stii, dar te vei trezi odata si ai sa vezi ca lumea e diferita si tu ai ramas in urma si sti doar sa apesi pe un clik la mouse nimic mai mult si o sa iti pui multe intrebari dar mno fiecare cu viata lui! O sa te simti mai liber daca le lasi si o sa ai atata timp pentru tine sa experimentezi viata!

| FreeLord a răspuns:

Eu zic sa nu dai un Sura BM pe un war, war-ul se zice ca este cel mai bun, cel mai smecher, dar sura si ninja sunt cei mai buni, eu iti recomand sa ramai cu sura, Bafta!