| Dau3DMoriHD a întrebat:

Deci vreau sa ma apuc de metin2ro si nu stiu pe ce server (polaris,phoenix,scorpius,apollo,orion, nemesis) ma puteti ajuta?

Si imi puteti da cateva sfaturi pentru joc ca ma apuc de la 0 de unde pot face rost de red ca asta e problema mare pentru mine

Scuzati categoriea dar astea e cea mai populata dupa parerea mia astept raspuns! Dau funda

1 răspuns:
| aLexG1 a răspuns:

Sall, apuca-te pe orion este foarte convenabil si la preturi si la tot, iar in legatura cu redurile incearca sa bati cati mai multi mobi pentru a face bani.Sau cere si tu la cineva sa te ajute la inceput cu 50k...