| Dilaa98 a întrebat:

Se poate juca metin2 pe tabletă/i-pad? Dau fundă :*!

10 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Da se poate. Sa nu-mi spui ca si fetele se joaca jocu asta.

| Dilaa98 explică (pentru fuzzer):

De ce nu s-ar putea juca şi fetele? Nu de asta exosta caracterele feminine? tongue

| Dilaa98 explică (pentru Dilaa98):

Există*

| fuzzer a răspuns (pentru Dilaa98):

Exista*..Nu-mi multumi!

Scuze, eu nu ma joc, ma gandeam ca e un joc de copiii, si ca fetele ar fi mai inteligente. Nu vad nimic spectaculos la acel joc, dar cunosc prieteni care-mi spun ca se joaca de ani buni, si fara rezultate. Pierdere de timp.

| Dilaa98 explică (pentru fuzzer):

Întrebam pentru sora mea tongue. Vrea să-şi cumpere tabletă şi nu ştie dacă merge să se joace pe ea metin2.Nici pe mine nu mă pasionează, dar fiecare cu opinia sa big grin.

P.s. M-am corect si singură ( există*).

| fuzzer a răspuns (pentru Dilaa98):

It was funny!

Bafta, surorii tale, cu jocul!

| Dilaa98 explică (pentru fuzzer):

Şi nu vreau să fiu nepoliticoasă, dar eu doar te-am întrebam dacă se poate juca de pe tabletă, nu ti-am cerut nicio opinie în legătură cu acest joc.
Multumesc oricum! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da