| Never4ever a întrebat:

Seară bună, TPU. Am şi eu o nelămurire cu privire la promoţia Gameforge, legată de jocul Grimfall. Am instalat jocul pe telefon, am completat cerinţa cerută pentru cuponul de 25 Monede Dragon şi anume strângerea a 25.000 de puncte dacă nu mă inşel, iar cum era de aşteptat mi-a dat un cod. Ok, până aici toate sunt în regulă. Problema este următoarea: Unde bag acest cod? Am intrat pe site-ul Gameforge, pe forum-ul metin2ro, nu am găsit nimic ce mă poate ajuta, şi nu îmi dau seama cum se procedează. Pe email nu am primit nici o înştiinţare sau vreun link cu,,locul,, unde pot băga codul. Am nevoie de ajutorul vostru aici, dacă aveţi idee şi mă puteţi ajuta vă voi răsplăti cum se cuvine, cu o fundă. Daca n-aveţi habar şi daţi răspunsuri cretine de genul:,,Mai caută",,, Descurcă-te" mai bine tăceţi! Mulţumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| danydanyel012 a răspuns:

Faci lv. 8 si iti va aparea in fata ceva de genu "voucher gameforge". Dai pe ala, iti da un cod, intri pe contul de metin2 (site sau joc, nu conteaza) te duci in IS si dai validare cupon. Pe urma scrii codul (ai grija sa fie corect) si dai valideaza. Dupa un log out iti vor aparea.

| Never4ever explică (pentru danydanyel012):

Unde-i IS-ul?laughing

| Never4ever explică (pentru danydanyel012):

Aaa gata, in sfarsiitt :X multumeeesccc puppy dog eyes

| danydanyel012 a răspuns (pentru Never4ever):

Sunt aici ca sa ajut happy

| Ox1g3N a răspuns (pentru danydanyel012):

Unde trebuie sa fac lv 8? Si unde gasesc IS-ul ala?

| danydanyel012 a răspuns (pentru Ox1g3N):

Pe grimfall faci 25000 de puncte si IS este locul de unde cumperi monede si jos are o sectiune unde scrie ceva de coduri si dai acolo