| Alfista_Yo_1980 a întrebat:

Server minecraft de populat, voi cum v-ati populat server? eu tot caut jucatori si helperi insa nu prea intra lume pe server...
Mc.Lumea-Mea.Ro..e un server cat mai simplu...survival.

3 răspunsuri:
| SpikeSpigel a răspuns:

Pai. Daca vrei helper, ia si tu pe cineva care stie ce e ala minecraft. spre exemplu sa joace de cand a aparut, adica de 4 ani, daca vrei te ajut eu cu pluginuri si astea. Oricum, inscriel pe Game treacker, fa reclama pe mess/skype

| Alfista_Yo_1980 explică (pentru SpikeSpigel):

Da, este bukkit si hostat desigur happya inceput sa mai intre cate 2 3 4 rataciti, sa speram ca incet incet o ia din loc.

| robertdincluj a răspuns:

E hostat? daca e hostat intru, si desigur sa fie si bukkit