| Adryan77ron a întrebat:

Slut TPU! Deci dupa parerea voastra imi merge GTA 4 la low pe sistemul(laptopul):

Procesor: i3-2350m 2nd generation 2.30 GHZ

Ram: 4 GB 3, 89 Usable

Placa Video: Nvidia 610m 1024 GB

1 răspuns:
| Ieedi a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

Incearca site-ul acesta. Selecteaza GTA IV si instaleaza ce e necesar din browser si iti va compara sistemul Laptopului/Calculatorului tau cu cerintele jocului.

Dar eu am incercat sa rulez GTA IV pe un i7 cu 8GB de ram si placa video de 2GB ATI RADEON HD... Si tot imi sacada. Din descrierea laptopului tau, ar fi mai slab ca al meu si avand in vedere ca al meu a avut probleme ruland jocul, nu stiu daca al tau se va descurca ma bine... Oricum GTA IV pentru PC este foarte prost facut si este plin de bugguri pana si originalul. Deci multa bafta cu acest joc :P.