| Adryan77ron a întrebat:

Am o problema vreau sa-mi fac fifa 13 si gta 4 pe sistemul meu?
Procesor: i3-2350m 2.3GHZ 2-nd generation
Ram: 4 GB 3.89 Usable
Clipset: Nvidia 610 m 1024 GB!
IMI vor merge perfect? Sau de loc?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
GTA 4 Cred ca o sa iti mearga pe un mediu/ridicat.

Dar daca placa aia video are 64biti, este cam inutila pentru fifa13!
Cu siguranta nu o sa iti mearga perfect...
S-ar putea sa iti mearga pe minim fifa13....Procesorul si RAMul sunt foarte ok, dar daca faci rost de niste bani, incearca sa schimbi GPUul! Tot cu un nVidia, dar unul care sa aiba cel putin 128biti!
Si GTA5 o sa se lanseze POATE in 2014.

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

4 răspunsuri:
| cine1cine a răspuns:

Ce biți are placa video nătărăule? De că-ți biți e placa ta video?

| Adryan77ron explică (pentru cine1cine):

64 de ce?

| cine1cine a răspuns (pentru Adryan77ron):

Cu 64 biți la placa video, abia o să- ți meargă super mario, dar e posibil ca nici super mario să nu-ți meargă așa de bine. Deci ești un nătărău care dai funde aiurea! laughing Vezi ce simplu prinzi un nătărău pe siteu ăsta? Cum naiba să-ți meargă jocuri dacă tu ai doar 64 biți la placa video! laughing Fifa 2013 nici nu o să ți se deschidă, dara mite să-ți mergă! laughing

| Negulescu_Andrei_1975 a răspuns:

Merg super bine si gta5 merge descarca de pe to rent