| JusTLiVe a întrebat:

Sorry for category...
As vrea un sv de metin2 in care sa te dea lvl 1-30..si sa faci repede lvl,sa ai la shop otel, batalie sa faci rapid banii si sa fie deschis.Thx.

3 răspunsuri:
| ExPeRyMeNt a răspuns:

Mt2 hotstyle cresti repede te da lv1 dar faci in map1 lv 20 si 10kk si dupa iti faci full monster si bati in v2 si dupa in v4 maximu la lv e 250 la 90 te duci in mapa de 90.numele meu e r0uNNN1k sunt pe galbeni si daca vr bani cv pe metin2 id meu e:ady_minato Salut.

| user123456789 a răspuns:

Lasa bai porcaria aia de metin2 ca nu mai aia stiti mai jucati si altceva daca tot vreti jocuri
PS:Metin la dragoste&sex?

| JusTLiVe explică (pentru user123456789):

Imi pare sincer rau ca nu stii engleza.