| Storcl a întrebat:

Spuneti-mi ce fel de metine stiti in afara de metin2 mania, metin2lunaris si metin2tim? funda pentru cel mai tare metin

Răspuns Câştigător
| EuAndrei3775 a răspuns:

Dark Mt2, Mondial Metin 2, Metin 2 GX, Metin2RO speed și pentru multe altele intră pe http://www.e-joc.info/category/metin-2/

2 răspunsuri:
| SkyLord a răspuns:

Pai cauta pe net "Metin2 Server Private Top 200" acolo numai servere private de mt2...Metin2 Supreme; Metin2 Arena; Metin2 Earth; Metin2 Stars; Metin2 Eternity; Cataclysm Metin2; Metin2 Guabina; Horor Metin2; Aspire Metin2; si etc... etc.

| misticul a răspuns:

Este Metin2 My Last Pvp pentru ca: Te da direct level 75 cu tot cu iteme e frumos pentru ca tu trebuie sa ai doar bonusuri bune restul nu conteaza si sunt numai prosti acolo... dar daca stii sa pui bonusuri o sa fi cel mai tare acolo