| sodobar a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri bune de ps3, de oricare,masini,lupte,misiuni,sport, care sunt preferatele voastre?

1 răspuns:
| Ieedi a răspuns:

Incearca Pain (daca inca mai este free pe Store). E foarte amuzant m-am distrat copios cu el o perioada lunga de timp.

Alte jocuri frumoase ar fi cele numai de PS3 : Infamous (1 si 2), God Of War etc.

Uite lista mea de jocuri pe Xbox 360 care sunt si pe PS3 : L.A. Noire, GTA IV, Injustice : Gods Among Us, MetalGear Rising Reveangence, Tekken Tag Tournament 2, Soul Calibur V, Mortal Kombat Komplete Edition, Street Fighter x Tekken, Farcry 3, Red Head Redemption, Army of Two (toata seria, sunt 3), Ninja Gaiden 3, Batman Arkham City, Deadpool, TDU 2, Midnight Club L.A., Mortal Kombat vs DC Universe, DMC.