| Thomas2014 a întrebat:

Spuneti-mi si mie care este cel mai bun caracter in metin 2 dar private pvm-pvp
Sura
Ninja
War
Samy
Multumesc

Răspuns Câştigător
| DoBrOOO2001 a răspuns:

Eu zic ca Ninja si sura...war mai putin si saman e mai mult pentru boof

1 răspuns:
| LanGooP a răspuns:

Pai cel mai bun ar fi ninja ( daca iti faci itm full bonus + atk maxim te-ai scos) insa daca calculatorul tau suporta 2 metinuri in acelasi timp, fa urmatoarea chestie

1. Fa-ti un ninja pe atac maxim, iar defensiva daca ai noroc sa prinzi si tu ceva

2. Fa-ti un saman cu bonusuri doar pe buff ca sa poti sa rupi

Cel putin asta am facut eu big grin