| PunisheR01 a întrebat:

Spuneti-mi si mie la Metin 2 secretele unui ninja la PVP, adica cum sa bat cu ninja un razboinic, alt ninja, un sura sau un saman? Un video bun si aveti funda happy

Răspuns Câştigător
| Dddsasul a răspuns:

Pai presupunand ca deja sti ca trebuie sa ai o armura si arma cel putin la fel de muna daca nu cea mai buna cu bonusuri si la +9 si la fel si bijuteriile si skiluri de preferat full P pai ninja... Pai 1. daca esti pe arca lasa-te frate decat daca ai cum am zis cea mai buna arma cea mai buna armura
2. daca ai skiluri pe lama incearca sa dai stunuri cat mai multe ninja loveste si se misca rapid foloseste asta in avatajul tau. Loveste =]... pe la spate ca sa nu te loveasca si ei apoi baga-ti pietra +4 ati sura, ninja, war in arme sau armura (cred ca in arme se baga astea)
3. Nu subestima shamanii aia de pe zmeu (nu de pe vindecare) au niste skiluri care fac ceva dmg.
Noroc =]
P.S. daca vrei un sv de metin:
Stiu eu un servar nou de metin e Hard PvM da se craste usor si desi astia zica ca upgrade-urile cad greu eu nu mai am loc in depozit de ele =] daca fol un inel anti exp la cain in 20 min faci 100 kk joc de 1-2 sapt si am shaman de 85 cu pose 2 epice toate scuturile de 61 (si in dublura), coif de 81 si sigiliu de 500 kk de tigru de lupta (ala negru) Item shopul ieftin si intr-o saptamana sau cam asa adauga si modatele deja a adaugat cateva dar nu a tarminad cand termina da pachul pe net. E Metin 2 Lolz Idle si au si servar de Minecraft daca vrei.
Metin 2: http://www.lolzidle.ro/metin2/
IP Minecraft: Mc.Lolzidle.Ro

1 răspuns: