| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca mai stiti vreun joc asemanator cu roblox sau minecraft, imi plac foarte mult deoarece ai multe posibilitati in care poti sa construeisti diverse lucruri? Funda

Răspuns Câştigător
| Th3Unknown a răspuns:

Incearca ACE OS SPADES.E un Minecraft Shooter.Merita iti spun eu!

3 răspunsuri:
| NoLimitMC a răspuns:

A aparut de curand un joc de building ANNO 2070 de la Ubisoft in care iti poti construi orase, dar nu e gen minecraft, adica sandbox.

| Mares_Florian_1998 a răspuns:

Counter-Strike 1.6 Modul BaseBuilder, este cool poti construi si este si shooter in acelasi timp big grin

| Vvistula a răspuns (pentru Mares_Florian_1998):

Ceva unde sa pot construi orase sau ceva de marimea lor