| Gabryel133 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri gen Left 4 Dead va rog... un joc multiplayer, lan cum o fi dar sa pot juca cu prietenii. Si nu vreau ceva de gen : cs, battlefield etc. Adica ceva sa fim doar noi si butii ...monstrii si astea sper ca ma intelegeti happy FUNDA

3 răspunsuri:
| Gabryel133 explică (pentru Simbol1):

Tu ai un cont pe asta? daca da, chiar e adevarat ce se spune acolo? ai castigat bani reali din asta, si cum?

| Simbol1 a răspuns:

Da se castiga bani reali eu de ai am intrat in joc si mi-am facut cont poti sa retragi bani si pentru a face o suma cat mai mare de bani poti investi.Sunt retrageri de 20 euro 27 si chiar 200 1000 de euro retrag aia care investesc si care sunt de mai multi ani in joc.