| bboy98 a întrebat:

Spuneti.mi si mie niste servere de samp romanesti roleplay cu multi jucatori (in afara de RSS sau B-zone!) si app NU vreau calicaturi din astea de servere cu 13/50 jucatori!

15 răspunsuri:
| gamersamp12 a răspuns:

Esti bun daca la tine roleplay inseamna Rss si B-zone, sau poate inteleg eu gresit ce vrei sa spui cu b-zone si rss dar ma rog, uite aici un server de samp Roleplay recent deschis 89.34.25.16:7777 e Roleplay nu rpg, ca sa te inregistrezi trebuie sa raspunzi in joc la niste intrebari, apoi dai /q si astepti ca contul tau sa fie activat pe sv... o zi maxim.

| Robert2090 a răspuns:

Poti Juca Romania zone accelerate uite si adresa:samp.sasnet.eu:7777 funda please

| Robert2090 a răspuns:

Poti juca Romania zone accelerate uite adresa:samp.sasnet.eu:7777.funda please.

| Paul_Radu_1997 a răspuns:

HostName: [0.3z] newgamingzone.com
Address: 93.119.26.188:7777
Players: 10 / 50
Ping: 12
Mode: Deathrow v1.5
Map: LS

RPG.NEWGAMINGZONE.COM va asteapta, se ofera functii!+ eventuri

| ElDromadero3 a răspuns:

| Lucian50 a răspuns:

Cel mai nou si mai tare sv din Romania:
HostName: RomaniaPlaseOffice La 10 on alegem un vip lv3
Address: 89.33.242.213:7777
Players: 145 / 150
Ping: 12
Mode: Trucking
Map: RPO->Convoy

| sasukesammy a răspuns:

HostName: || Viata Adevarata | RP || kill4fun.ro[WIPE]
Address: 178.156.201.209:7777
Players: 20 / 100
Ping: 46
Mode: Romania RP-4.5v
Map: Los Santos

| waren21 a răspuns:

94.23.208.199:9900 cautam admini lideri helperi si owneri

| waren21 a răspuns:

Serverul 94.23.208.199:9900 este foarte fain cautam staff admini/helperi/lideri pe mine ma cheama pe samp Waren. pana acum am 5 playeri si am comanda /givebani /flymode va astept sa intrati va urez bafta

| waren21 a răspuns:

Serverul windings cauta admini helper lideri ipul este 89.34.25.197:7777 intraci e cel mai fain server de samo eu sunt co-owner ma cheama warenD pe owner merscham.[] intrati va asteptam

| waren21 a răspuns:

Serverul windings este foarte fain intrati pe el ip 89.34.25.197:7777 intrati pe el cautam admini/helperi/lideri intrati eu sunt un co-owner merscham.[] e ownerul intrati va asteptam.

| waren21 a răspuns:

Serverul windings este foarte fain intrati pe el ip 89.34.25.197:7777 intrati pe el cautam admini/helperi/lideri intrati eu sunt un co-owner merscham.[] e ownerul intrati va urez joc placut

| Tiganila_Luci_1995 a răspuns:

Buna.Doresti un sever de samp populat?
Intra pe rpg.forteam.ro:7777.Avem joburi unice precum Miner,Ingrijitor de plaja, Postas, Fisher. Avem multe factiuni in care este activvitate precum departamentele:PoliceDepartament (PD), Federal Bureau Of Investigations(FBI), NationalGuard(NG). Avem si mafii precu m GrovveStreet, TheTriads, Yakuza, RussianBoys, LosFiore, Ballas.Sunt si factiuni pasnice precum:SMURD, TaxiCompany, Gouvernament, HitmanAgency, NeedForSpeed. Avem o comanda pe care nu o gasesti pe alte server care este /gratar(In game/joc)si o sa primesti un RespectPoints in 10 minute. Avem un staff competent care stie sa-si faca treaba.
Avem si forum unde poti sa faci cerere de a intra in factiuni, reclamatii, dar avem si panel unde poti sa vezi cine esti online, sa-ti vezi ce ai pe cont.
Forumul este:www.forteam.ro/forum,iar panelul este:www.forteam.ro
Scripterul&ownerul este RedForce.
Te asteptam cu mult drag.

| DjChucky a răspuns:

93.119.26.4:7777 ma cheama SwAtMaN pe joc. Daca vrei mai multe detalii despre sv da-mi skype-ul tau sa iti explic ce si cum. Sper ca te-am ajutat.