| Margarina1 a întrebat:

Spuneti-mi si mie Un Metin Privat Fain Arme NOi Armuri Ceva degenu ca osiris si mai fain daca se poate ast

4 răspunsuri:
| Allwe a răspuns:

Metin2 GTH armurile se evolueaza la fel si armele acum s-au bagat itm noi, yang il faci repede in 1 ora faci lvl 100 lvl maxim este 250. Dar este o singura probleme daca iti dispar itm nai cu cine vorbi deoarece GM si SGA nu raspunde la nimeni in PM

| PopaSorin1976 a răspuns:

Metin 2 hummer e tare fain
funda

| robiking1234 a răspuns:

Uite aici cauta pe google: metin2 epical metin2Light metin2 tdl metin2 advanced metin2 royal valmondial cam atat stiu dar sunt bestiale dace o sa le ai sa te joci cu placerebig grin

| Blade00 a răspuns (pentru robiking1234):

Metin2 mondial ai acolo otele si batali la magazin din care evolueaza armura hwang (king1) si sirius nivelele le faci foarte repede la fel si bani si nivelul maxim este de 255 (mai sunt si mape noi)