| Andreixxl2001 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un metin2 PVM-PVM 30%-70%,rate 1000, max lvl 250/255, fara moduri, fara 6/7, sa cresc usor nu intr-un an,sa se poate farma pentru MD dar nu neaparat,la magazin de armuri sa gasesc otel, la magazin de arme sa gasesc battle si otravita daca se poate

Nu vreau metin2:krixus2,stel,Sony,imperial,epic,cora,kent...

3 răspunsuri:
| AnonyDoge a răspuns:

Stars?

| AnonyDoge a răspuns (pentru AnonyDoge):

Daca da intra pe asta http://metinstars.eu/index.php
ca daca intri pe metinstars.eu sau ceva de genu cere sa le dai like/vote

| Andreixxl2001 explică (pentru AnonyDoge):

M-am jucat si vreau un metin2 unde chiar pot farma pentru medali dragon la metine sau sa pice la mobi