| anton3000 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un server minecraft Romania pentru versiunea
1.5.2
VA ROG spuneti-mi!

6 răspunsuri:
| vlad20002 a răspuns:

Mc.lafel.ro! acum nu merge dar peste 30 min va merge! 93.114.82.88 sau mc.mc-romania.com! funda?

| Daniel_GeorGe_1996 a răspuns:

Acesta este serverul meu pentru 1.5.2
Ruleaza pe hamachi asa ca daca esti dispus sa intri iti trebuie hamachi
Network Serparie, Serparie2-5
Parola : 123
Te astept
Serverul este nou si trebuie playeri daca ai aduce ar fi foarte bine si daca ai aduce vei avea si moderator

| Cardos_Daniel_1998 a răspuns (pentru Daniel_GeorGe_1996):

Nu mere hamakii cand iti scriu Serparie2-5 zice cai invalid

| Daniel_GeorGe_1996 a răspuns (pentru Cardos_Daniel_1998):

Nu scrii Serparie2-5 e de la Serparie2 pana la Serparie5, poti incerca si Serparie3 sau Serparie 4

| Daniel_GeorGe_1996 a răspuns (pentru Cardos_Daniel_1998):

Nu scrii Serparie2-5 mai sunt network-uri de la Serparie2 pana la Serparie5 adica mai poti incerca si Serparie3 si Serparie4...am mai adaugat pana la Serparie10

| Daniel_GeorGe_1996 a răspuns (pentru Daniel_GeorGe_1996):

Am adaugat camere noi De la Serparie 5 am mai adaugat pana la Serparie10