| kokos3l a întrebat:

Spuneti mi un metin2 calumea, care sa fie aparut recent si sa fie clasic.

Răspuns Câştigător
| Andrei436Rowrr a răspuns:

Nu sunt prea recente, dar metin2 mondial, metin2 tim, metin2 mage, metin2 hammer, metin2 steel, metin2 apollo, metin2 hotstyle, metin2 dinamik si cam atat stiu. Funda?

3 răspunsuri:
| FloFlo888 a răspuns:

Salut! ...Servere metin2 aparute recent big grin :
1. Metin2 Syera Online
2. Metin2 Equinox
Ambele sunt RO tongue sper ca te-am putut ajuta..baftabig grin

| kokos3l explică (pentru FloFlo888):

Am dat sa mi fac cont la metin2 equinox si zice ca contul exista deja, am dat si un cont la nimereala format din cifre si litere : ex:fdsfsdfn543hdf si tot zicec ca contul exista deja...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2Asura
HotStyleMt2
HammerMt2
Metin2Privat:Tim&Chaos
Metin2Gx
DinamikMt2
Metin2Fun
MondialMt2
Metin2United
Metin2Steel
Metin2DarkNight
Metin2Apollo
Metin2Earth
EuropeanMt2
Metin2Yoneis
RevengeMetin2

Cam atatea stiu!
Funda?:*