| ErenJaeger a întrebat:

Stie careva metoda aia de a lua giftcode-uri de Minecraft pe gratis?

Răspuns Câştigător
| LawlietRyuzakiV2 a răspuns:

Nu există așa ceva. Cele care există sunt doar țepe și trebuie să completezi un survey, dacă îl completezi există o mare șansă să iei keylogger.

| ErenJaeger explică (pentru LawlietRyuzakiV2):

Am văzut răspunsul ăsta peste tot.Cum îţi explici că YouTuberi ca R0ttby dau câte 2-3 coduri gratis pe zi pe Facebook?

| LawlietRyuzakiV2 a răspuns (pentru ErenJaeger):

Ei bine R0ttby a primit giftcode-urile de la un arab într-un joc, în jur de 40.Acum că arabul a descoperit o metodă asta e altă treabă. Oricum generatoare de gift-code-uri nu există.

| ErenJaeger explică (pentru LawlietRyuzakiV2):

Ştiu că nu există generatoare. Faza e că eu nu am văzut numai la români chestia asta.Am vazut foarte multe postări de genul pe multe forumuri.Dar oricum, mersi pentru răspuns.