| killanonim a întrebat:

Stie cineva ce tasta apas ca sa schimb arma pe csgo? adica sa mut arma pe cealalta mana ce tasta apas?

7 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Cl_righthand 1

| killanonim explică (pentru presus):

Frate am spus ce tasta apas nu ce comanda sa scriu am vazut la altii ca schimba fara aceasta comanda

| presus a răspuns (pentru killanonim):

Curiozitatea a omorat pisica. De ce vrei neaparat sa apesi o tasta? Nu-i complicat sa deschizi consola si sa tastezi acea comanda. laughing

| killanonim explică (pentru presus):

Mai dar am vazut la altcineva si m-a facut curios vreau sa vad

| presus a răspuns (pentru killanonim):

Nu stiu, scuze.

| Avram_Ștefan_2002 a răspuns:

Intri in consola, pe care o poti activa din game settings, apoi apesi ` sau cum ai. si scrii in consola cl_righthand 0. funda?

| killanonim explică (pentru Avram_Ștefan_2002):

Frate laughing Am spus sa nu fie comanda ci este o tasta este ceva gen, am auzit ca este legat de OpneGL