| SalutCeFaceti a întrebat:

Stie cineva cum de pot sa joc jocuri multiplayer fara Xbox Live? Am Xbox One S si mi s-a terminat Live-ul de mai bine de 3 lunic si, de aseara, ma lasa sa joc fara probleme Fortnite, PUBG, GTA online, Dead by Daylight si altele... Are cineva o explicatie?

4 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Daca ai platit cu card, vezi cumva sa nu di bifat optiunea unde sa ti se reinoiasca luna de luna, sau la un interval de luni fara ca tu sa stii. Ei ii pot trage bani de pe card si isi reinoiesc singuri subscriptia, anuntandu-te printr-un mail doar.

| SalutCeFaceti explică (pentru Csander):

Nu am fost anuntat prin niciun mail. Pur si simplu e ca si cum l-as avea. Multumesc pentru sfat!

| Csander a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

E imposibil sa iti dea gratis peintr-o greseala. Daca ai facut plata prin card inainte, verifica suma de bani de pe card sau tranzactiile facute, sa nu te "fure" cumva.

| SalutCeFaceti explică (pentru Csander):

Ok, incerc.