| Alex_5262 a întrebat:

Stie cineva cum instalez Shader Model 3.0 ala? Pentru a imi merge League Of Legends?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai ce sa instalezi! Nu poţi descărca si instala pixel shader 3.0, deoarece este un dispozitiv hardware şi vine în interiorul unui card grafic(placa video). Daca intr-un joc iti spune ca iti trebuie Shader Model 3.0 asta inseamna ca placa ta video nu suporta versiunea 3.0 si iti trebuie alta placa video. Solutia este la magazin! Cumperi o placa video care are suport Shader 3.0.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Alex_5262 explică:

Am copiat si tot eroarea aia imi da

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns:

Smiplu.din arhiva cu shader model 3.0..copii tot si pui in folderul cu League Of Legends...