| dement0r a întrebat:

Stie cineva cum se fac duble in fifa 12? funda

7 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Daca sunt controalele luate de pe net tii apasat shift si apesi tap in mod repetat

| dement0r explică (pentru ionutVUVUZELA):

Care este butonul tap?

| ionutVUVUZELA a răspuns (pentru dement0r):

Scuze eram obosit faci tap la butonu C.adica il apesi asa in mod repetat

| dement0r explică (pentru ionutVUVUZELA):

Nu merge altfel cum?

| FcRb_Bogdan_1995 a răspuns (pentru dement0r):

Bai, uite sa imi dai funda, daca ai controalele pe default ti pe shift ( din stanga ) si de la numpad pe 5 happy

| FcRb_Bogdan_1995 a răspuns (pentru dement0r):

Bai, uite sa imi dai funda, daca ai controalele pe default ti pe shift ( din stanga ) si de la numpad pe 5 happy

| FcRb_Bogdan_1995 a răspuns (pentru dement0r):

Bai, uite sa imi dai funda, daca ai controalele pe default ti pe shift ( din stanga ) si de la numpad pe 5 happy