| νισяєℓ a întrebat:

Stie cineva de ce nu merge metin2 mangano?

6 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut:
Noutati server
1.Server on pe data de 01.04. 2013
2. Eventuri saptamanale si multe altele
3.Asiguram longevitate serverului nostru.
Sper ca te-am lamurit Primul raspuns.

| νισяєℓ explică (pentru Mihail2020):

Pai suntem in 27 si mie imi apare off si pe site si pe metin de ce?

| Mihail2020 a răspuns:

Descarcal la mine a mers si la tine trebuie sa mearga dar lasa-l sa descarce singur fara sa setez tu ceva.
Sa nu-l descarci pe Chrome ca merge mai greu la fel si Explorer alt Brower sa descarci, Firefox, Opera, etc.
http://www.gfile.ro/? do=fD&fI=28c2433017158873c3f695bf8c57a928&ads=yes

| νισяєℓ explică (pentru Mihail2020):

Ma joc deja metinu da astazi dupa ce am intrat m-a scos si e off si site si metinu si nu numa mie imi e off.(joc de o saptamana metinu)

| mRzDanoniNo a răspuns:

01.04.2013?laughing poate o fi fost deschis acuma in decembrie e inchis din cauza unora... se vb ca vrea asher ori haos sal cumpere luna asta happy

| Eu_Seby_1989 a răspuns:

Nu stiu de asta am intrat sa las si eu un mesaj