| AlexAndrei96 a întrebat:

Stie cineva niste site-uri de unde pot cumpara jocuri mai ieftine pentru PS4, in special GTA 5?

Răspuns Câştigător
| Romb3r a răspuns:

G2A.com Poti gasi linkul site-ului la unul dintre clipurile mai noi ale lui Codrin Bradea.Nu uita sa folosesti contul de discount LEJN pentru a beneficia de o reducere de nu 1, nu 2, ci 3%...In pana mea, parca fac reclame la cutite de bucatarie.laughing

| AlexAndrei96 explică (pentru Romb3r):

Fratele meu de camioanie, pe ala am intrat prima data dar GTA 5 e mai scump decat la Altex laughing ti-am dat funda ca esti lejionar si ca mi-ai dat un site. Pwp

| Romb3r a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Bro,n-am observat ca tu ai vrut jocuri pentru PS4.Eu ti-am dat site fara sa stiu ca poti sa le descarci si pe PS4.Incearca GOG.com.P.S:chiar poti sa descarci jocuri de pe g2a pe PS4 sau doar pe PC? Sau poti sa le cumperi pe CD de pe acest site? Explica-m si mie cum este cu distributia digitala pe PS4 si te bag la preteni ca nu pot sa-ti dau funda,'mi-as pla in ea de treaba.Big HUG

| AlexAndrei96 explică (pentru Romb3r):

Deci, nu prea ti-am inteles intrebarea dar iti raspund. Jocurile le poti cumpara din PS Store cu cont premium. Poti sa le cumperi direct si sa le descarci sau cumperi redem code pentru un joc si il bagi si ti-l descarca. Deasemenea poti cumpara jocuri pe CD sau iti cumperi credite cu care iti incarci contul PSN si cumperi ce jocuri vrei. Big HUG x2 happy

| Romb3r a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Multam,BRO.Nu stiam daca PS-ul are vreun soft specializat pentru a cumapara jocuri. Ofranda prietenie vine cu 6x6x6.BIG HUG X4

| AlexAndrei96 explică (pentru Romb3r):

Sa traiesti ficior. BIG HUG 4X4