| Ðяεαღ a întrebat:

ştie cineva un cod club penguin de la i have a code la care să le meargă la toată lumea dar afara de freehood şi pumpkin1 că pe acestea le-am aflat?

Răspuns Câştigător
| mihaelaScumpaA a răspuns:

uite tiam facut eu cont si iti dau si parola daca vrei? si iti dau si codul bine

8 răspunsuri:
| mihaelaScumpaA a răspuns:

Intrebare; 0 cum ai vrea sal cheme pe pinguinul tau?

| MinionDodo a răspuns:

G98HUTD143

| Ðяεαღ explică (pentru MinionDodo):

Ce ciudat l-am pus pe pinguinul meu la i have a code si nu mi-a iesit

| MinionDodo a răspuns:

Mie imi merge codul G98HUTD143, Voua nu?

| MxM222 a răspuns:

Salut TPU! Aici puteti gasi cele mai noi coduri pentru acest joc! Sunt actualizate din luna in luna! www.cpcodes2014.blogspot.com. Asa ca, ce mai asteptati?