| baiatuldinbrasov112 a întrebat:

Stie cineva un joc de construit case? Ca si cum eu sunt un arhitect si construiesc case asa cum vreau. daca se poate sa aiba o rezolutie acceptabila.

Funda!

5 răspunsuri:
| bugativeyRO a răspuns:

Apai exista un program pe care il folosesc si eu. e pentru facut modele 3d dar poti sa faci si case da e complicat rau dureaza unpic pana te obisnuiesti cu el. se numeste Autodesk 3Ds Max.

| DarckAssassin a răspuns:

Minecraft joci in creative

| baiatuldinbrasov112 explică (pentru DarckAssassin):

Am zis cu o rezolutie acceptabila cu cu grafica de 16x16...

| bugativeyRO a răspuns (pentru baiatuldinbrasov112):

Nu cred ca exista asa ceva... pana si minecraft foloseste texturi de 64x64 laughing
cauta-ti alta placa video ca nu's chiar asa de scumpe

| baiatuldinbrasov112 explică (pentru bugativeyRO):

De ce? Mie imi place cu plagca video GeForce GT640 de 2.7Gb.