| AndyRockSkillYou a întrebat:

Stie cineva un metin2 privat care sa nu aiba bonusuri 6/7 si sa fie PVM-PVP ceva in gen metin2 lunaris tot asa cu VOT pe site pentru monede ca sa iei iteme. Dunda celui mai paropiat de descriptie!

3 răspunsuri:
| MariusZap a răspuns:

Metin2Steel.E foarte foarte bun serverul.
Cand incepi te da la lvl 14 si lvl maxim e 250. Otelul are 5 evolutii, mounti noi si are bonusurile 6/7 e PVM-PVP. Poti obtine iteme de pe site votand serverul zilnic.Iti spun eu merita.

| AndyRockSkillYou explică (pentru MariusZap):

Am jucat am avut modate si full iteme site si nu ma vreau am avut lvl 205. SCZ!

| GheorgheDariusAlexandru2000 a răspuns:

Mergee si mt 2 impact