| dark22 a întrebat:

Stie cineva un mt2 privat sa nu fie pe hamachi care da leval? 35 macar cu cal? in afara de hammer deci orice metin care da leval! si e on macar 22/24 haideti; x
Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| tatandru a răspuns:

Incearca Dinamik Mt2 e on 24/24 da lvl 16 iteme! Nu are cai Se fac eventuri in week-end! Dupa update se vor pune mounti si arme noi

3 răspunsuri:
| òòRàùlòò a răspuns:

Pai metin2 ro speed, metin2 frost. Pe dinamik se blocheaza toate caracterele fara motiv! Metin2 ro speed e pvm si metin2 frost e pvp.
Funda?

| dark22 explică (pentru òòRàùlòò):

Parca am spus fara metin2 cu hamachi nu mam inteles?

| òòRàùlòò a răspuns (pentru dark22):

Nu sunt cu hamachi!