| SomeRandomDude a întrebat:

Stie cineva,un pack de moduri,cu masini,efecte,arme,skinuri etc,dar.exe, sa se instaleze el? Sa nu mai stau eu folder dupa folder o.o!

Răspuns Câştigător
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Poți lua moduri de aici : http://www.strategyinformer.com/......ry16.html/ acum dacă te uiți mai jos sunt moduri pentru grafică, dar tu poți să îți alegi ce moduri vrei.

P.S : de obicei modurile se pun fix unde ai instalat jocul sau dacă dai peste un fișier, să zic, „ Paths " e de înțeles că tragi fișierele din el în folderul Gta San Andreas / data / Paths.

Baftă!

2 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Se prea poate sa știm pack-uri și diverse moduri, dar mare întrebare este : Pentru ce anume vrei moduri?

Un joc, o aplicație, ce anume?

| SomeRandomDude explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Scuza-ma,ca nu am precizat, m-am grabit, jocul este GTA SA.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru SomeRandomDude):

Poți lua moduri de aici : http://www.strategyinformer.com/......ry16.html/ acum dacă te uiți mai jos sunt moduri pentru grafică, dar tu poți să îți alegi ce moduri vrei.

P.S : de obicei modurile se pun fix unde ai instalat jocul sau dacă dai peste un fișier, să zic, „ Paths " e de înțeles că tragi fișierele din el în folderul Gta San Andreas / data / Paths.

Baftă!