| Sebi2395 a întrebat:

Stie cineva un privat de metin2 cat mai apropiat de RO.lvl 99 max, dar cu ratele mai mari.Pe scurt sa fie ca ro dar cu ratele mai mari si sa nu fie in genul la unele in care trebuie sa bagi bani calumea ca sa domini ...Nu am de gand in jocul asta sa dau bani, ci doar sa ma distrez.

5 răspunsuri:
| Rapyyyy a răspuns:

Metin2Arena-Lvl maxim 127 dar dupa ce ai facut 99 poti considera ca ai lvl maxim. Ratele sunt 150-100-150 parca dar nu mai stiu exact care si cum dar asa stiu sigur ca sunt.Cresti mai bine ca pe ro si este si fun.big grin

| Sebi2395 explică:

Arena il joc... ceva cu rate mai mari

| Sebi2395 explică:

Ceva cu rate mai maricele ca arena, undeva la 300-400 ...ca sa nu ma plictisesc.Nu sunt fan infocat al acestui joc

| b0oRn a răspuns:

Si eu caut un metin2 lv max 99... dar nu gasesc delocsad