| Pixxie00 a întrebat:

Stie cineva un program pentru yahoo messenger 11 (cred ca asta e pe care il am), un program cu emoticonuri, sa imi adauge foarte froarte multe emoticonuri si sa mearga sa le trimit prietenilor care nu au acel program. De exemplu sweetim- nu merge sa ii trimiti nimanui daca nu au si ei instalat sweetim. Vreau ceva care sa mearga trimis oricui. Multumesc. FUNDA

1 răspuns:
| PikaPikachu a răspuns:

Instaleaza ultimul yahoo messenger (nu stiu daca e 11 sau 12, dar trebuie ultimul). Iar la emoticoane apar 3 pg de emoticoanea ( din astea mici normale, dar mult mai multe). Pe astea poti sa i le trimiti oricui. Funda? happy