| DianaDidi95 a întrebat:

SALUT TPU, stie cineva cum se dezactiveaza "sweetim"? programul acela instalat pentru messenger... l-a instalat un prieten si vreau sa-l dezactivez
Va rog mult, dau fundita si vote!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Intra in start la control panel > add or remove programs si o sa gasesti acolo 'sweetim'.Dai unninstal sau remove si asta e tot.
Succes!

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza Start -> Control Panel -> Add or Remove Programs, cauta Sweetim in lista ce-ti va aparea, click pe el, iar mai apoi selecteaza "Remove".
O zi buna! happy