| HεεЌεЯε a întrebat:

Stie cineva un server Cs Global Offensive?
De romani.
Sau inca nu's de romani pe Offensive?

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

OHOHO. Pai cati nu sunt.

RamBase Romania are server. Acum iti dau adresa din steam.
193.108.54.40:27015 asta e Rambase
93.119.24.145:27015 asta e 2unlimited.ro vezi ca aici e full mai mereu. Are 40 de sloturi.
89.36.18.203:27015 Asta e Astramania, vezi ca sunt aurolaci, eu mi-am luat ban pe motiv de wall in prima saptamana de la lansarea jocului.

3 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Descarci de pe steampowered.com, iti faci cont, e gratis. Dar jocurile le platesti, unele sunt gratis si ele.

| st3amgam3r a răspuns (pentru Trynda):

Counter-ele costa ceva; dar poti juca team fortress(ceva asemanator)

| HεεЌεЯε explică:

Si mai am o intrebare pentru tine..de unde pot lua Steam?
sau de unde il pot D.O.W.N.L.A.N.D.A?
ca am auzit ca se downloandeaza si iti faci cont.dar trebuie sa platesc?