| LaurentiuR a întrebat:

Stie cineva vreun joc online, gen "silkroad ". sau chiar silkroad-uri dar sa fie private ( sa fie pvm ).dau funda celui care ma ajuta mai mult big grin

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Vindictus europe, metin2, 4 story, WOW big grin

| LaurentiuR explică (pentru Ichnat):

Sti vreun server de silkroad private?

| Ichnat a răspuns (pentru LaurentiuR):

Nu cred ca este big grin

| LaurentiuR explică (pentru Ichnat):

Sunt si inca cate dar nu gasesc unu frumos de care sa ma tin

| Ichnat a răspuns (pentru LaurentiuR):

Nu stiam... big grin Jocurile pe servere private sunt facute sa termini repede... nu te poti tine de ceva daca termini repede big grin

| LaurentiuR explică (pentru Ichnat):

Tu ce te joci?

| Ichnat a răspuns (pentru LaurentiuR):

Vindictus tongue Are o grafica excelenta

8 răspunsuri:
| Dark4EverzZ a răspuns:

Stiu eu unul... Silkroad Story. eu pe sv acesta ma joc... 14D rate 400X lv 130(imediat se baga 140) skill 130 si tot ce vrei big grin

| LaurentiuR explică (pentru Dark4EverzZ):

Cum te cheama? pe silkroadu ala ca il iau si eu azi