| TCAngel a întrebat:

Stie cineva vreun server de minecraft survival mutiplayer? Vreau sa particip. Dau funda big grin

5 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

E Single Player MultiPlayer nu survival multyplayer.

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Daca te referi la "smp" cum sunt pe youtube, acele sunt servere private si poti intra in ele doar daca esti youtuber cu vreo 10 000 abonati (sau mai putin, depinde pe ce sv privat vrei sa intri)

| TCAngel explică (pentru FlorinSalamNr1):

Alta modalitate nu este? Nu ma intereseaza sa aiba legatura cu YouTube dar sa fie privat big grin

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru TCAngel):

Poti cauta alti playeri de mc pe net si sa faca unul dintre ei un server pe care sa intrati. Mai creeaza o intrebare in care sa intrebi cine vrea sa se joace cu tine si poate ai noroc sa gasesti pe cineva.

| QMarius a răspuns:

Niste servere foarte populare care ajung unerori si la 1000 pleyeri, are si survival :
1)Mc.TerraCraft.Ro:25565
2)Play.Minecraft-Romania.ro