| menetil a întrebat:

Stie cineve codul chie de la wow catacizm Nu vreau rapsuri de genul ai nevoie de mai multe sau tr sa platesti lunar dor codul

6 răspunsuri:
| LikeMe a răspuns:

Trebuie sa le ai pe toate. si cauta mai atent o sa gasesti cel putin eu am gasit. nu mai stiu exact unde ca na. m-am mutat si nu mai stiu locul in care sa il gasesc sorry.

| menetil explică (pentru LikeMe):

Te rog asculta da-mi codu si nimic mai mult le am pe toate da am fost un pprost pentru ca am arucat la gunoi codul cheie jocsul l-ai istala da imi trebuie dor codul nu am ce sa gasesc pe[e net deci dor codul imi trebuie mil scrii simplu sa nu mai faci nimicdoar codul intelegi

| LikeMe a răspuns:

Crede-ma ti las da dar nu il am sincer nu stiu unde e si trebuie sa il caut.

| menetil explică (pentru LikeMe):

Uitae iti dau adresa me de meseger petru a pute vorbi mai la ora 3 si dal gasesti o sa iti pan intreabri dale de gen va utati le televizor si o satio dqa nunu tie 3 funde doe gasestemil te rog ok

| menetil explică (pentru menetil):

Adresa e spotioti@yahoo.com

| menetil explică:

Sti dar am cuparat jocul te-as ruga dor sa-mi spui daca sti primul cod cu care pot juca inca o lun a nimi c mai mult