| mariohardy a întrebat:

Stie niste jocuri gen God of war? sa fie pe pc si nu foarte noi...multumesc anticipat xD P. S. (as mai dori si niste jocuri gen PoP sau niste jocuri cu cavaleri adica sa fii in evul mediu sa te lupti cu alti cavaleri daca exsista)

3 răspunsuri:
| ANDREBOBOC a răspuns:

Metin 2

| mariohardy explică:

Exclus metin 2 e cel mai prost joc jucat de mine vreodata...pana si mario e mai palpitant

| alexy2002 a răspuns:

Ma kak in el de mt ca daca nu m-am plictisit sa aud acelasi rasp. metin metin si iar metin retardati sunt aia carel joak