| 4everYO a întrebat:

Stiti cum pot sa pornesc un servar de metin2?
Mai ca sa incetegeti:
-am server files de la un servar de metin2 si in ele sunt incluse:
-metin2 vmc
-metin2 vmd (CRED)cam asa ceva

De unde pot sa iau clientul sa le pornesc sau ce trebuie sa fac?
Dau

2 răspunsuri:
| AlhalabiEdi a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu il mai faci ca iti sparge/strica pc-ul stiu din experienta proprie

| 4everYO explică (pentru AlhalabiEdi):

Acuma depinde de ce pc ai. Daca e calculator normal asa se intampla da eu am laptop.
+vreau din toata inima sa am un servar privat de metin2 pentru ca nu joc prea bine si macar intr-un servar sa fiu cel mai bun
+ar fi cel mai tare sarvar(arme, armuri noi.As face eventuri macar o data la o saptamana(ar fi pentru cei care sunt ca mine si nu stiu sa joace)sa se distreze si ei macar o data ca au si ei armu bune si de toate)
Daca nu gasesc un servar ca asta sa ma faca pe mine fericit,macar sa fac eu unu sa-i fac pe elti fericiti)
si ai zis ca sti din propria esperienta,ai avut cumva un servar privat? Daca da zi pliz zi si mie cum sa fac,iti dau si funda,si GM pe servar (ca asa poti sa fi GM pe un servar fara sa-ti distrugi calculatoru) Si promit ca daca imi zici cum sa-l fac,tu o sa fi chiar mai mult decat mana mea dreapta, o sa te las sa faci tot ce vreai pe servar ca si cum ar fi al tau, si o sa ascult toate sfatturile.
Id meu este cryss_love_a@yahoo.com