| AziNoapte a întrebat:

Stiti cumva daca este compatibil un volan cu pedale la jocul GTA:San Andreas?

Răspuns Câştigător
| aNnOnNyyMoUs a răspuns:

Da este compatibil poti sa joci si cu volanu si pedalele s cand nu esti in masina da mai greu
Eu iti recomand sa nu joci Gta cu volan si pedale pentru ca e cam urat incearca si tu:Need For Speed:Most Wanted ca de exemplu.

| AziNoapte explică (pentru aNnOnNyyMoUs):

Aveti idee daca merge pe Need For Speed:Carbon? Daca da spuneti-mi cum se configureaza volanul la joc va rog!

| aNnOnNyyMoUs a răspuns (pentru AziNoapte):

Da iti merge PE ORICE JOC CARE ESTE DOAR CU MASINI, apropo trebuie sa iti setezi pedalele ca o sa iti dea niste comenzi cam aiurea, te descurci tuwinking bafta!

3 răspunsuri:
| Maier_Cristi_1997 a răspuns:

Este compatibil cu jocul numai ca este cam plictisitor, eu am avut volan cu pedale automat si la gta sa mergea dar dupa aceea nu am mai jucat ca este jenant, joaca jocuri care se potrivesc cu volanul de ex : ETS 2, merge super, incearca bafta!