| Raducanu13 a întrebat:

Stiti cumva daca pot pune pe YouTube gameplay-uri la jocuri(Gta4, Minecraft)fara sa cer permisiunea producatorului cu ajutorul Licentei YouTube?

As vrea sa raspunda un Youtube-er va rog!

2 răspunsuri:
| CezarAjutorul a răspuns:

Eu nu sunt neaparat un youtuber dar am niste experienta cu asta.In primul rand poti pune atata timp cat tu vorbesti pe acel clip.Ca sa fii mai asigurat incearca sa nu pui muzica din acel joc (de exemplu la gta) pentru ca s-ar putea ca youtube-ul sa iti dea ceva copyright.

| KeNNT3D a răspuns:

Salut,da poti pune.