| abcsdhsua a întrebat:

Stiti hack-uri de metin2 ro(level, yang.etc)? daca da lasati linkul si cum se foloseste.

1 răspuns:
| andiboss a răspuns:

Exista milioane da e periculos pentru ca sunt peste 500 de gm acolo si daca ai spus numai o unjuratusra mica de tot iti baneaza contul pe 8 ani si eu sunt gm pe metin2 si iti prpun sa nu faci asta si chiar daca ai face jocu nu ar avea farmec ai banii din prima level mare din prima da nici nu stii sa bati ok de "NU"