| YesViRginia a întrebat:

Stiti serverele acelea cs1.6 de zombie clasice in care zombi alearga cat oamenii si singura solutie e sa fi unit cu echipa ca sa castigi? Fara lasere si prostii de genul.Simplu tot.Eu il stiu pe acesta 193.33.177.54:27121.Voi mai stiti?!

1 răspuns:
| FreeLord957 a răspuns:

Da, nu stiu daca lumea stie ce mod este acesta dar eu stiu, se numeste Zombie Escape, se bazeaza pe a ajunge intr-o zona si sa scapi cu un anumit vehicul, poti sa cauti pe www.gametracker.com sau pur si simplu sa cauti pe browser, bafta! :D