| raizoguard a întrebat:

Stiti vreun addons zombie plague in care sa fie predatori avansati , alien (se catara pe pereti) , ghost zombie , predator jump etc dar sa nu fie mai mult de 8 zombie . As dori si ca Oameni si Zombi sa poata sa puna lasere . Stiti vreun asemenea addons? Va multumesc big grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| TudorAlexandru a răspuns:

Http://www.extreamcs.com/......95308.html clasele pot fi schimbate pot sa te invat daca nu sti lasa un id de mes

Întrebări recente