| mynameisseby a întrebat:

Stiti si voi ceva jocuri Online frumoase sa poti sa te distrezi in afara de metin2 counquer si 4 story plss m-am plictisit DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Mist a răspuns:

Perfect World
Archlord
Forsaken World
Battle Of Immortals
Dragon Saga
daca mai vrei da-mi un mesaj big grin Bafta

| Mishulika9000 a răspuns:

Si eu sunt in aceea postura ca si tine... Pai :
Club marian intrii pe google scrii te distrezi,
chobots este un joc care ai un caracter, dar de animal si poti pune ca la metin 2 arme dar ciudate confectionate din aspiratoare etc si are multe chestii incearca. Runescape este ca metin2 numai ca mult mai fan decat el.
Moperscape e un fel de server privat de-al runescapeului este membru deja.(recomand)
Cabal la fel ca metin2
Lineage2 tot ca metin2/4story numai ca mai altfel
Dragonage2 la fel
Transformice happy

Sper ca ti-am fost de molos, fundita happy big grin?