| ASimpleUser a întrebat:

Stiti vreun metin2 privat lvl maxim 120-150 cu rate 500-1000 sa aiba armuri pana la otelsi arme pana la batalie si cel mai important sa se faca event-uri saptamanal!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 united
level maxim:127
eventurile nu sunt chiar saptamanale
www.metin2united.com
la acest metin nu incepi de la level 0 ci de la 30.la inceput ai cal si diferite arme +9...depinde ce caracter esti.de exemplu la war iti da un fms +9 papuci, armura si altele

| ASimpleUser explică (pentru anonim_4396):

Dar cam la cat timp sunt event-uri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ASimpleUser):

Nu stiu...dar eu am prins 2 eventuri.eu am jucat cam o luna si am un caracter de level 97 war, un ninja de 94 si o sura de 84 si apropo cresti foarte usor pana la level 85-90